
Signoria
Vijf marmersoorten in 60×120 cm, van licht Pulpis Ivory en Calacatta Vena Oro tot uitgesproken Roma Imperiale en Labradorite.





Marmer staat voor luxe. Met keramische marmerlook tegels krijgt u de tekening en uitstraling van echt marmer, maar zonder de nadelen. Geen vlekken van koffie of zeep, geen kalkaanslag en geen impregneren.
Beste Koop heeft twee marmerlook series. Signoria brengt vijf uitgesproken marmersoorten in 60×120 cm voor €55 per m². Elemental is ingetogen, met een limestone- en dolomialook in 60×60 cm voor €45 per m².
Zoekt u meer keus, ook van andere merken? Bekijk dan ons overzicht van marmerlook tegels.

Luxe voor een scherpe prijs. De tekening van echt marmer loopt mooi door over de tegels, zonder het onderhoud dat natuursteen vraagt.
Wilt u de andere looks ook zien? Bekijk het overzicht van alle Beste Koop tegels.

Vijf marmersoorten in 60×120 cm, van licht Pulpis Ivory en Calacatta Vena Oro tot uitgesproken Roma Imperiale en Labradorite.






Ingetogen limestone- en dolomialook in White, Cream en Grey. Licht, zacht en makkelijk te combineren.






Marmerlook kan sereen en licht zijn, maar ook uitgesproken. Drie manieren om het toe te passen.
Signoria Calacatta Vena Oro of Pulpis Ivory op wand en vloer geeft een badkamer de uitstraling van een hotel. Het formaat van 60×120 cm zorgt voor weinig voegen.
Kies Roma Imperiale of Labradorite als accentwand achter het bad, in de douche of achter het kookeiland. De rest van de ruimte houdt u rustig.
Wilt u de zachtheid van marmer zonder drukke aders? Elemental in White, Cream of Grey combineert makkelijk met hout, beton en gekleurde wandtegels.
Per serie de formaten, het aantal kleuren en de prijs per m². Zo ziet u snel welke tegel bij uw ruimte en budget past.
| Serie | Look | Formaten | Kleuren | Prijs per m² |
|---|---|---|---|---|
| Signoria | Marmerlook | 60×120 cm | 5 kleuren | €55 |
| Elemental | Limestone & dolomia | 60×60 cm | 6 varianten | €45 |
Prijzen per m² inclusief btw, zoals vastgesteld door Beste Koop.
Staat uw vraag er niet bij? Bel ons of loop binnen in de showroom aan de Fahrenheitstraat in Harderwijk.
Bel 0341 - 43 43 20Signoria is er in vijf marmersoorten: Taj Mahal, Calacatta Vena Oro, Pulpis Ivory, Roma Imperiale en Labradorite. Allemaal in 60×120 cm.
Signoria is voor wie de echte marmertekening zoekt, met duidelijke aders. Elemental is rustiger, met een zachte limestone- en dolomialook, en voordeliger: €45 in plaats van €55 per m².
Ja. Beide series kunt u op de vloer en de wand toepassen. Zo maakt u bijvoorbeeld een badkamer helemaal in één marmersoort.
Nee. Echt marmer is gevoelig voor zuren en vlekken. Keramische marmerlook niet: u maakt de tegels schoon met lauw water en een neutraal schoonmaakmiddel.
Ja. Keramiek geleidt warmte goed en is daardoor een ideale partner voor vloerverwarming.
Ja. De Beste Koop marmerlook tegels liggen in onze showroom aan de Fahrenheitstraat 56 in Harderwijk. U bent welkom van dinsdag tot en met zaterdag.
Inhoudelijk gecontroleerd door de tegel- en badkamerspecialisten van Brinkman & Stitselaar. Laatst bijgewerkt: oktober 2026

In onze vernieuwde showroom aan de Fahrenheitstraat ziet u tegels op ware grootte, direct naast complete badkamers, douches en toiletruimtes. Zo ervaart u meteen hoe materialen, kleuren en sanitair samen uitpakken in uw eigen huis.
Al meer dan 45 jaar een vertrouwd adres voor tegels en sanitair in Harderwijk en de wijde omgeving.
Van één toiletruimte tot grote projecten: we leverden aan particulieren én zakelijke opdrachtgevers.
Zoveel klanten kozen al voor tegels, sanitair of allebei bij Brinkman Stitselaar. Daar zijn we trots op.
Een tegel op een foto is iets anders dan een tegel op de vloer. Daarom presenteren we onze collecties zo groot mogelijk en in echte opstellingen.





We kijken naar uw ruimte, de lichtinval en uw woonstijl. Zo komt u tot een combinatie waar u jaren plezier van heeft, zonder verkooppraatjes.
Van uw keuze maken we een fotorealistische visualisatie. Op een groot 4K-scherm in de showroom, of thuis met de TegelViewer.
We werken met vaste, ervaren tegelzetters. Zij kunnen vooraf komen inmeten en verwerken de tegels volgens de laatste technieken.
Het complete aanbod vindt u op onze website voor sanitair en badkamers.
Loop vrij binnen of plan een afspraak, ook buiten de openingstijden.
Samen stellen we tegels, sanitair en meubels op maat samen.
U ziet het eindresultaat vooraf in een fotorealistische impressie.
Een heldere offerte en levering volgens planning.
Onze vaste tegelzetters leggen de tegels met zorg.
Meer ervaringen leest u in alle reviews van onze klanten.
Er werd goed meegedacht in onze keuze. De communicatie ging snel en goed. Qua prijs en kwaliteit kan het ook niet beter!
Ons viel op met welk geduld al onze vragen werden beantwoord. We zijn zeer tevreden met het uiteindelijke resultaat.
Prettige samenwerking, goed advies en levering volgens planning. Heel blij met het eindresultaat.
Kom gerust vrij binnenlopen om rond te kijken. Wilt u uitgebreid advies of een visualisatie van uw ruimte? Maak dan een afspraak, dan nemen we alle tijd voor u.
Brinkman Stitselaar
Fahrenheitstraat 56
3846 CD Harderwijk
| maandag | gesloten |
| di t/m vr | 9.30 – 17.00 |
| zaterdag | 9.30 – 16.00 |
| zondag | gesloten |
Buiten openingstijden? Dat kan op afspraak.

Piet Boon·Douglas & Jones·Ariostea·Gigacer·Grespania·Marazzi·Serenissima·Winckelmans·Coverlam·Beste Koop
Hotbath·Axor·Keuco·Xenz·HR Badmeubelen·Detremmerie·Sanibell·Van Rijn·Novellini·Villeroy & Boch·Catalano·Geberit·Luca Sanitair·HIPP Design·Looox
Onze showroom aan de Fahrenheitstraat in Harderwijk is goed bereikbaar via de A28. Zo bent u vanuit de hele Veluwe en Flevoland snel bij ons.
Klanten uit Ermelo, Zeewolde, Putten en zelfs Apeldoorn weten ons te vinden voor nieuwe tegels, een complete badkamer of allebei.
Afstanden hemelsbreed vanaf onze showroom, afgerond op hele kilometers.